Kilka słów na temat Ulubionego Przedszkola 🍯🐝

🏡 Przedszkole znajduje się w budynku obok Ulubionego żłobka przy ul. Pośpiecha 16, jest zlokalizowane na parterze. Przed budynkiem znajduje są parking dla samochodów. Przedszkole jest przystosowane do przebywania w nim 50 dzieci (2 grupy). Są dwie przestronne sale zabaw, dobrze doświetlone z witrynami okiennymi całą ścianę.

🕓 Przedszkole podobnie jak żłobek jest czynne od 6:30 do 17:00 we wszystkie dni robocze, bez przerw wakacyjnych.

🎥 Sale oraz szatnia będą monitorowane, przy czym monitoring będzie wykorzystywany wyłącznie na wewnętrzne potrzeby placówki w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

📸 Nie udostępniamy wizerunku dzieci na zewnątrz. Jest on chroniony i dostęp do niego mają wyłącznie rodzice. Zatem nie znajdziecie zdjęć naszych podopiecznych na naszym FB lub stronie internetowej. Galeria zdjęć jest dostępna tylko dla rodziców.

📢 Stawiamy na nowoczesną komunikację. W związku z czym głównym kanałem komunikacji w naszej placówce jest livekid. Jest to kompleksowe narzędzie do wszechstronnej komunikacji, które zyskało sympatię naszych rodziców.

🌳 W przedszkolu będziemy realizować programu nauczania w ciekawej, interesującej formie dla dzieci. Planujemy udział w projektach i konkursach. Jesteśmy nastawieni na wszechstronny rozwój dzieci. Szczególne miejsce w naszym ULU zajmują zabawy na powietrzu i wyjścia na spacery, które pozwalają na eksperymentowanie i prowadzenie obserwacji.

🎨 Poza podstawą programową w cenie czesnego dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęcia dodatkowych prowadzonych przez instruktorów, nauczyli, trenerów, terapeutów, fizjoterapeutów i muzyków. Dla dzieci z indywidualnymi potrzebami zapewnimy także konsultacje z psychologiem oraz logopedą.